Вагоновожатые

Концерти Electronic Dance Music Рок Інді Хіп-хоп
25 листопада 2017, Сб. 20:00
Sentrum Київ, Вул. Шота Руставелі, 11
550 грн.
550 грн.

Галерея

Про подiю

Хлопці з арт-лабораторії «Вагоновожатые» знову кличуть на концерт у Києві! Оновлена програма, повне занурення в стан «тут і зараз» і жива (!) електронна музика з додаванням spoken word - все для вас у клубі Sentrum 25 листопада!

«Вагоновожатые» - яскравий український арт-андеграунд. Вони зламали вже купу стереотипів: кожен учасник тріо на рівні, ударні винесли в центр поля і вони задають той самий ритм, що занурює в транс і робить слухача практично залежним від музики. Різкі і сильні, їхні треки не розбирають на цитати - ці пісні засідають в голові відразу і повністю.

Основа основ для хлопців - живий концерт. Там вони розривають, розігрівають і просто перевертають усі уявлення про українську електронику. Вони сильні і концептуальні у своїй творчості, і тому на їхніх концертах так тісно й не лишається жодного порожнього місця!

Про тріо Антона Слєпакова, Валентина Панюти і Стаса Іващенко не знає тільки ледачий. За плечима у кожного з музикантів великий досвід. Антон прийшов з банди «И друг мой грузовик», Валя грав у групі «Lюк», а Стас - виходець із колективу DOK.