The Kooks

Рок
8 листопада 2017, Ср. 19:00
1190 - 2000 грн.
1190 - 2000 грн.

Галерея

Про подiю

Приголомшливі британці The Kooks 8 листопада зіграють в Малому залі Stereo Plaza. Відомий інді-рок гурт презентує в Києві яскраву програму The Best Of. Перевірені часом хіти й убивча порція британського шарму – чи то жарти?


Радимо замовляти квитки просто зараз>>

The Kooks вперше виступили в Україні у вересні 2012. Хлопці виклалися на всі 100% і завоювали безкомпромісну любов київських меломанів. А ви були на тому концерті? Було круто? І тепер очікуєте на відпадну вечірку? То правильно, адже з ними не засумуєш! І тому всім, хто лише збирається перевірити на собі живі виступи The Kooks, радимо ані секунди не сумніватися. Ці харизматичні романтики готові дати вам саме те, на що ви так чекаєте.

Творчий вік «Куксів» вже подолав десятирічну межу. Відкрита й невимушена манера пред’явлення матеріалу зробила музикантів однією з найбільш світлих та енергійних команд, що дарувала нам Британія.

Сьогодні у скарбниці гурту – 4 студійні альбоми, маса крутих концертів, виступи на розігріві у The Thrills, The Rolling Stones та The Subways. У 2006 році виходить дебютний альбом Inside in/Inside out, що понад півроку посідає гідне місце в UK Top 20.