Stoned Jesus

Концерти Рок
24 листопада 2017, Пт. 19:00
MonteRay Live Stage Київ, вул. Прорізна 8
300 грн.
300 грн.

Галерея

Про подiю

24 листопада в MonteRay Live Stage - культові Stoned Jesus!

До рідного Києва музиканти повертаються після чергового скаженого туру, в ході якого в «мотлох» була розірвана публіка в десятках концерт-холів світу. І тепер прийняти божевільний натиск енергетичного вибуху на ім'я Stoned Jesus готується столиця.


Колектив приїжджає з кращими хітами і, очевидно, порадує довгоочікуваними новинками, які увійдуть в наступний альбом групи. Його реліз заплановано на весну. Впевнені, це буде справжня бомба, з зарядом чистіше, ніж у попереднього The Harvest. Нагадаємо, що третя платівка була названа одним з найбільш значущих рок-альбомів країни в 2015 році. Загалом, чекаємо від приголомшливих хлопців справжнього драйву.

На концерті також виступатимуть гості - київський пан-рок колектив MALOI і експериментальне тріо з Харкова "Смеющийся Тигр".

Stoned Jesus на сьогоднішній день насолоджуються статусом однієї з найбільш незвичайних і знаменитих музичних команд нашої країни. Їх лайви підкорюють приголомшливим потужним звучанням. Чого тільки вартий фантастичний звук гітари!

Енергія Stoned Jesus подається глядачеві повільно, порційно, з наростаючою інтенсивністю і концентрацією, поки все, що відбувається в залі не доходить до пікового стану, який публіка по-простому називає «м'ясо»!

Колоритний вид музикантів, жанрове розмаїття (stoner, doom, важкий блюз, британський progressive, класика психоделії) - це те, що змушує зал викликати кумирів на біс ще і ще ...


Побачимося!