Роман Бондарчук

Інше Театр Інше
2 грудня 2017, Сб. 19:00
Концерт-хол Freedom Київ, вул. Фрунзе 134
200 - 500 грн.
200 - 500 грн.

Про подiю

Він змушує предмети і людей літати і вміє читати думки, він ходить по лезу бритви, перетворюючи свої шоу в гостросюжетний ілюзіон!

Не пропустіть: 2 грудня в концерт-холі Freedom - неповторний ROMAN BONDARCHUK із запаморочливою шоу-програмою «StandUp Magic Show «ІЛЮЗІОНІСТ» на біс!

Найталановитіший і популярний український ілюзіоніст не тільки підкорить зал своїми знаменитими трюками «Російська Рулетка», «Тіні», «Звільнення зі скрині», а й здивує несподіваними сюрпризами. Поспішайте замовити квитки, вони зникають чарівним чином!

Ім'я ROMAN BONDARCHUK сьогодні викликає захват у публіки не тільки України, а й інших країн: ілюзії майстра високо оцінила публіка Монако, ОАЕ, Італії, Франції, Кіпру. Визнанням високої майстерності Романа є численні нагороди на міжнародних конкурсах і фестивалях. У спільних номерах з ілюзіоністом брали участь багато знаменитостей, серед яких навіть арабський шейх!

Stand Up Magic Show «Ілюзіоніст» - це революційна хореографія, небезпечні трюки, неймовірні світлові ефекти, експерименти з розумом і абсолютно обеззброюючий глядачів гумор у жанрі stand up!

До зустрічі!