O.Torvald

Концерти Поп Рок
2 грудня 2017, Сб. 19:00
StereoPlaza Київ, п-т Лобановського, 119
250 - 600 грн.
250 - 600 грн.

Галерея

Про подiю

Так, ви не помилилися: круті Женя Галич і O.Torvald 2 грудня піднімуться на сцену столичного Stereo Plaza, щоб поставити красиву та жирну музичну точку у своєму масштабному всеукраїнському турі! Ви так довго чекали цієї зустрічі, не пропустіть тепер! Квитки ще є в наявності, покваптеся.

Мегадрайвові рокери, забивши «під зав'язку» Stereo Plaza у минулому році, довели: O.Torvald - це ім'я, яке не просто звучить голосно, а реально гримить по всій країні і далеко за її межами.

І ось не за горами черговий ривок, великий довгоочікуваний сольник, який зробить щасливими тисячі фанатів. А в програмі - все найпотужніше, улюблене і навіть нове! Так-так, ці хлопці, схоже, не втрачають ні хвилини і пишуть пісні навіть при божевільно забитому гастрольному графіку. А нам-то тільки цього і треба!

На всіх нас чекає грандіозне шоу, яке музиканти самі скромно називають «виступом мрії». А що, можуть собі дозволити! І з огляду на те, наскільки виріс рівень лайвів групи за останній рік, можна з упевненістю заявити: київський концерт стане кульмінацією творчого пошуку O.Torvald. Але тільки на сьогодні. А далі - ще вище, і крутіше, і драйвовіше!

До зустрічі!