MONATIK. День всіх закоханих

Концерти Поп
14 лютого 2018, Ср. 20:00
399 - 899 грн.
399 - 899 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

14 лютого в розпал святкування найромантичнішого дня в році на вінницькій сцені виступить один з найулюбленіших співаків України - незрівнянний MONATIK!

MONATIK - це не просто відмінні пісні, які гарантовано знаходять відгук у публіки (хоча і цього факту цілком достатньо, щоб стати в чергу за квитками на його концерт). MONATIK - це цілий тренд в сучасній естраді!

Неповторний, яскравий і харизматичний співак багаторазово номінувався на престижні музичні премії (YUNA, M1 Music Awards, премія RU.TV), і, само собою, завоював багато з них. Але головне - він завоював наші серця!

Свій дебютний кліп «ТайУлетаю» (спільно з балетом «D'Arts» і Н. Бойченко) співак зняв на звичайний мобільний, а вже через два роки випустив повноцінний альбом! Пісні, які створив цей яскравий співак, сьогодні співають Серьога, А. Седокова, С. Лобода, Д. Білан, Є. Бушміна, А. Гросу. Яскравий стиль виконання, що чіпляють тексти, повна емоційна віддача і безліч сюрпризів - ось чого вам варто очікувати від дивного і непередбачуваного MONATIK в цей День Всіх закоханих.

Поспішайте за квитками!