лист незнайомки

Театр
11 листопада 2017, Сб. 19:00
Камерна сцена театру "Тисячоліття" Київ, Проспект Григоренка 26а (м. Позняки)
150 грн.
150 грн.

Галерея

Про подiю

В основі вистави - сюжет однойменної новели Стефана Цвейга. У постановці «Лист незнайомки» розкривається тема не нова, але досить складна і глибока. Мова піде про почуття, що дає сили і спалюють серця, щирому і безкорисливому, сліпому і милосердного, ім'я якому Любов. І носій цієї любові - жінка, яка страждає, змучена, але - любляча.

Про якійсь грі на сцені немає й мови: ви повірите, повірите кожному слову, кожному жесту, погляду. Настільки щиро і глибоко вживуть в роль приголомшливі артисти театру.

Єдине передсмертний лист героїні, її зворушлива історія - все це втілиться в репліках, міміці, рухах тіла. Ви проживете цей спектакль, відчуєте на собі кожен душевний порив жінки, що досягла внутрішнього катарсису, розчиненою в бурхливому океані любові. І може бути, тоді вам вдасться знайти відповіді на непрості питання: як можна, будучи просто скороминущим захопленням для чоловіка, залишатися вірною все життя - Йому одному. Що це: справжня любов або безглузда жертва?

Стефана Цвейга особливо вдавалося зображувати психологічні хитросплетіння. Ви зможете спробувати розв'язати як мінімум одне.

Чекаємо Вас!