Історії кохання для дорослих

Театр
17 грудня 2017, Нд. 19:00
Центральний будинок офіцерів Київ, Вул. Михайла Грушевського, 30/1
200 - 390 грн.
200 - 390 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Вистава "два в одному". Або як посміятися з користю. Приходьте на постановку "Історії кохання для дорослих" 17 грудня в Києві.

Кабаре-комедія - популярний в Європі жанр. Саме в ньому і поставлений цей іскрометний спектакль. Глядача чекають шість яскравих новел, в основі яких - твір Збігнєва Ксенджіка.

Постановка "Історії кохання для дорослих" - як видно з назви - це відверті бесіди на інтимні теми. Вистава, з одного боку, розсмішить глядача до сліз, а з іншого - змусить задуматися про речі, які відбуваються в його родині і життя в цілому.

У незвичайному театральному проекті беруть участь метри української сцени: Людмила Смородина, Анатолій Гнатюк та Олексій Вертинський. Чарівна Ксенія Вертинська зіграє чарівну студентку, яка хоче здати залік, спокусивши викладача.

Всі шість новел - це діалоги артистів про ЦЕ, але ж відверто і вголос далеко не кожен готовий ЦЕ обговорювати. Ще й привселюдно перед аудиторією зі сцени. А якщо до цього додати "вперше в житті" ... Постановка "Історії кохання для дорослих" стала акторським дебютом для Гаріка Корогодського, відомого українського письменника і бізнесмена.

Крім цього, спектакль порадує фанатів групи "Друга Ріка", адже в ньому бере участь лідер колективу - Валерій Харчишин. Всі знають, як проникливо він співає про кохання, а тепер він про неї і заговорить ... Також в постановці грає відома українська телеведуча Яніна Соколова.

До речі, частина виручених коштів від продажу квитків буде передана фондам "Пігулки" і "Життєлюб".