Дикий Travel

Інше
26 березня 2016, Сб. 11:00
60 - 100 грн.
60 - 100 грн.

Галерея

Про подiю

Дикий Travel. Відкриємо світ диких подорожей разом!

26-27 березня в «Izone» вдруге відбудеться подія, присвячена справжнім подорожам - Дикий Travel! Чимало мандрівників живе в нашій країні, тому чекайте на нові історії про «travel в себе», життя в Природі, дикі мандри, extreme-подорожі та паломництво

Чи справді подорож – потужна життєва наука? Чому мандри так лоскочуть? Про ентузіазм і захват, про страх змін, про відкриття і втрати розкажуть ті, хто лікував свою душу в дорозі. 

Два дні ми присвятимо цілковитому зануренню в світ істинних подорожей, коли кожен день як щастя просто жити, нові країни як можливість позбавитись власних кордонів, а дорога як шлях до себе справжнього.

На вас чекають майстер-класи по виживанню в природніх умовах, шаманські виступи музикантів, travel-книгарня,  справжня чайна, travel-маркет. Також запрошуємо вас в буккроссингову та арт зону – створювати мистецтво разом та ділитись книгами про мандри.

Подія відбудеться в просторі «Izone», недалеко від метро «Тараса Шевченка» за адресою: вул. Набережно-Лугова, 8а. Вхід - 60 грн/день або 100 грн/2 дні. Для дітей до 12 років – вхід безкоштовний.

Квитки можна буде придбати як при вході, так і вже зараз наconcert.ua: 

Більше про подію можна дізнатись тут: https://www.facebook.com/events/1702951426648534/