Bahroma

Концерти Поп Рок Інді
6 грудня 2017, Ср. 19:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
250 - 1000 грн.
250 - 1000 грн.

Галерея

Про подiю

6 грудня в столичному клубі Atlas - ті, що ведуть за собою - Bahroma. Концерт неземних емоцій і невагомого звучання.

У березні Bahroma презентували своїм столичним фанатам новий довгоочікуваний альбом «Дом». Перший «Камень» в фундамент чергової платівки був закладений, а точніше записаний ще минулої осені. Найбільш харизматична команда в українському поп-року розкрилася на всю свою широчінь, зануривши відданих шанувальників у найкрасивіші глибини своєї творчості.

Тепер «надія вітчизняного поп-року та романтичної музики» готує для вас нову зустріч. Прозвучать найкрутіші хіти у виконанні чуттєвого Романа Бахарєва. Буде достатньо емоцій, переживань і фірмової лірики від Bahroma. Поспішайте замовити квитки!

Звичайно, чекаємо від улюбленої групи чергових яскравих експериментів, якими люблять дивувати учасники Bahroma. Нового звучання, нестандартних рішень - чого чекати від хлопців цього разу? Всім дуже цікаво. А тому не забудьте про квитки!

Bahroma вже давно гідно представляють нашу країну на європейській сцені. Одна з найпопулярніших команд України постійно розширює свою концертну географію, поповнюючи ряди фанатів шаленими темпами. Жоден опен-ейр країни не проходить без участі ліричних рокерів. Кожен виступ Bahroma - це найширша гама почуттів і емоцій, які роблять життя яскравішим і світлішим.

«Рух у бік весни» починається вже в грудні!

До зустрічі!