Arturo Sandoval

Концерти Джаз і блюз
2 березня 2018, Пт. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
500 - 2650 грн.
500 - 2650 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Артуро Сандоваля?

1. Послухати лауреата Греммі.
2. Вразитись віртуозним виконанням маестро.
3. Відчути на собі магію джазу. І закохатися в цю музику.

2 березня 2018 року на всіх поціновувачів джазу чекає грандіозна подія. У Києві знову прозвучить музика у виконанні легендарного Артуро Сандоваля!

Незважаючи на те, що відомому піаністу і трубачу вже 68 років, свою активну творчу діяльність він не залишає. Продовжує гастролювати і записувати нові альбоми. Кожен виступ Артуро Сандоваля дійсно захоплює своїм чарівним звучанням. Тому не дивно, що будь-який концерт музиканта обертається справжнім аншлагом.

Артуро Сандоваль настільки обожнює джаз, що ця любов передається кожному слухачеві в залі. Але секрет успіху музиканта не тільки в його унікальному розширеному діапазоні гри на трубі та неймовірному таланті. Виконавець відкритий для експериментів, тому поряд із класичними композиціями на концертах звучать кавери сучасних пісень і запальний латинський джаз. Так, у творчій біографії Артуро Сандоваля виступи з Джастіном Тімберлейком і Алішею Кіз.

Музика артиста наповнена димом сигар, пристрастю і вічністю... І справа не тільки в тому, що вже зараз кубинський джазмен став легендою, а й у тих проблемних питаннях, які звучать у його композиціях. Як пише The New York Times: "Виконання Сандоваля приголомшує". До речі, два останні альбоми музиканта удостоєні премії Греммі.

Приходьте 2 березня на неймовірно пристрасний і віртуозний вечір джазу!