Наші контакти

З радістю відповімо и допоможемо з 09:00 до 20:00 (Пн - Пт) / з 10:00 до 19:00 (Сб - Нд)

  • 044 222 00 22
  • 063 655 99 33
  • 095 655 99 33
  • 096 655 99 33
  • Написати email

ВХІД

Якщо Ви раніше оформляли замовлення на Concert.ua
або V-Ticket.com.ua, увійдіть в кабінет. Там зберігаються всі сплачені квитки.

Забули пароль?

* Логін - це Email, котрий Ви виеористовували при оформлені замовлення.
Пароль ми відправляли Вам листом.

ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЯ

Введіть Email, що вказувався Вами під час оформлення замовлення
на Concert.ua чи V-Ticket.com.ua.

* Логін - це Email, котрий Ви виеористовували при оформлені замовлення.
Пароль ми відправляли Вам листом.

События Концерт в
Концерт в из 10
Концерт Фестиваль ЗАХІД 2015
banner
Початок:
15
Серпня
Субота
12:00
Закінчення:
16
Серпня
Неділя
23:59
Фестиваль ЗАХІД 2015
Львів, Львівська обл.
Концерти

Один з найкращих фестивалів України. Відбудеться 14-16 серпня 2015 року

 

 

У вартість вхідного квитка входить розважальна програма. Побутові умови, проживання в наметовому містечку, дорожні витрати, харчування, паркінг та інші додаткові послуги не входять у вартість вхідного квитка.

 

Для проживання в коштовному наметовому містечку потрібно придбати Абонемент в наметове містечко, що дає право входу на територію  містечка тільки одній персоні.

 

 

 

 

 

Один з найкращих фестивалів України. Відбудеться 14-16 серпня 2015 року У вартість вхідного квитка входить розважальна програма. Побутові умови, проживання в наметовому містечку, дорожні витрати, харчування, паркінг та інші додаткові послуги не входять у вартість вхідного квитка. Для проживання в коштовному наметовому містечку потрібно придбати Абонемент в наметове містечко,що дає право входу на територію містечка тільки одній персоні.

Фестиваль ЗАХІД 2015 в Львові відбудеться з 15 Серпня 2015 до 16 Серпня 2015. Ви можете легко замовити і придбати квитки, оплативши їх будь-яким зручним для вас способом: через Інтернет - банківською картою VISA / MasterCard, готівкою - через платіжні термінали або кур'єру, якщо замовите квиток з доставкою.

Безпека транзакцій
Купівля квитків абсолютно безпечна. Будь-яка угода конфіденційна і надійно захищена. Вся особиста інформація обробляється з використанням 128 бітного SSL кодування (Secure Socket Layer). Наш сайт кодує всю особисту інформацію, в тому числі дані кредитних і дебетових пластикових карт, ім'я та адреси.
ГАРАНТІЯ КВИТКІВ
Всі квитки, куплені на сайті concert.ua, - справжні. Ми гарантуємо, що квитки будуть доставлені вчасно, і вся процедура буде проходити під контролем нашої Служби підтримки клієнтів.
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПІДБОРУ КРАЩИХ КВИТКІВ
Для деяких подій і майданчиків діє автоматична система підбору місць в залі. Все, що вам потрібно, це вибрати сектор, ціну та кількість квитків. Далі система сама підбере для Вас кращі з доступних місць.
Приєднуйтесь до наших крутих спільнот