Наши контакты

С радостью ответим и поможем с 09:00 до 20:00 (Пн - Пт) / с 10:00 до 19:00 (Сб - Вс)

  • 044 222 00 22
  • 063 655 99 33
  • 095 655 99 33
  • 096 655 99 33
  • Написать email

ВХОД

Если Вы ранее оформляли заказ на Concert.ua
или V-Ticket.com.ua, войдите в кабинет. В нем хранятся все оплаченные билеты.

Забыли пароль?

* Логин - это Email, который Вы использовали при оформлении заказа.
Пароль мы высылали Вам письмом.

ВОССТАНОВЛЕНИЕ ПАРОЛЯ

Введите Email, указанный Вами при оформлении заказа
на Concert.ua или V-Ticket.com.ua.

* Логин - это Email, который Вы использовали при оформлении заказа.
Пароль мы высылали Вам письмом.

События Концерт в
Концерт в из 10
Концерт Роздiловi
09
Марта
Среда
20:00
120 мин.
Роздiловi
Киев, ул. Большая Васильковская, 57/3
Другое

Коли хтось питає: “Що таке “роздІловІ?” —  дуже важко відповісти однозначно, бо це не назвеш поетичними читаннями чи концертом — в таких випадках простіше взяти допитливого з собою

 

 

В цьому творі є Він, Вона і Нічого. Іноді вони самі свідомо креслять розділові, іноді хтось робить це за них. Вони пишуть і закреслюють, слухають і малюють, рухаються один до одного поміж нічого.

 

 

Проект «роздІловІ» поєднує поезію, музику та відео — виконувані наживо, вони кожного разу по-новому створюють «простір між літерами та рядками, протяг, який з'являється між розділовими знаками, примушуючи текст повертатися до світла й виходити з темряви».

 

Щоразу — від першого показу в садибі Мсциховського під Алчевськом і до виступів на найбільших літературних фестивалях України — «роздІловІ» постають у неповторній версії, зазнаючи впливу людей та обставин, місця і часу.

Розділові — знаки — наповнюють текст інтонаціями й почуттями. Розділові — лінії — направляють і позначають кордони й відстані на земній кулі.

 

 

Долати відстані доводиться і учасникам проекту — з Києва, Харкова, Донецька, Мінська. В додатковий день, який дарує нам цей рік, вони знову зустрінуться і вирушать в подорож:

29 лютого — Бердянськ

1 березня — Маріуполь

3 березня — Краматорськ

4 березня — Слов’янськ

5 березня — Бахмут

6 березня – Сєвєродонецьк

9 березня – Київ

 

 

Проект реалізується за фінансової підтримки Програми розвитку ООН та Уряду Японії. 

Коли хтось питає: Що таке роздІловІ? дуже важко відповісти однозначно, бо це не назвеш поетичними читаннями чи концертом в таких випадках простіше взяти допитливого з собою В цьому творі є Він, Вона і Нічого. Іноді вони самі свідомо креслять розділові, іноді хтось робить це за них. Вони пишуть і закреслюють, слухають і малюють, рухаються один до одного поміж нічого. Проект роздІловІ поєднує поезію, музику та відео виконувані наживо, вони кожного разу по-новому створюють простір між літерами та рядками, протяг, який з'являється між розділовими знаками, примушуючи текст повертатися до світла й виходити з темряви. Щоразу від першого показу в садибі Мсциховського під Алчевськом і до виступів на найбільших літературних фестивалях України роздІловІ постають у неповторній версії, зазнаючи впливу людей та обставин, місця і часу.Розділові знаки наповнюють текст інтонаціями й почуттями. Розділові лінії направляють і позначають кордони й відстані на земній кулі. Долати відстані доводиться і учасникам проекту з Києва, Харкова, Донецька, Мінська. В додатковий день, який дарує нам цей рік, вони знову зустрінуться і вирушать в подорож: 29 лютого Бердянськ 1 березня Маріуполь 3 березня Краматорськ 4 березня Словянськ 5 березня Бахмут 6 березня Сєвєродонецьк 9 березня Київ Проект реалізується за фінансової підтримки Програми розвитку ООН та Уряду Японії.

Роздiловi в Киеве состоится 09 Марта 2016 в 20:00. Вы можете легко заказать и купить билеты , оплатив их любым удобным для вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными - через платежные терминалы или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Присоединяйтесь к нашим крутым сообществам