Наши контакты

С радостью ответим и поможем с 09:00 до 20:00 (Пн - Пт) / с 10:00 до 19:00 (Сб - Вс)

  • +38 (044) 222 00 22
  • +38 (063) 655 99 33
  • +38 (095) 655 99 33
  • +38 (096) 655 99 33
  • Написать email

ВХОД

Если Вы ранее оформляли заказ на Concert.ua
или V-Ticket.com.ua, войдите в кабинет. В нем хранятся все оплаченные билеты.

Забыли пароль?

* Логин - это Email, который Вы использовали при оформлении заказа.
Пароль мы высылали Вам письмом.

ВОССТАНОВЛЕНИЕ ПАРОЛЯ

Введите Email, указанный Вами при оформлении заказа
на Concert.ua или V-Ticket.com.ua.

* Логин - это Email, который Вы использовали при оформлении заказа.
Пароль мы высылали Вам письмом.

События Концерт в
Концерт в из 10
Концерт Республіка 2015
04
Сентября
Пятница
13:00
Республіка 2015
Каменец-Подольский, Старая Крепость
Фестивали

Встигніть придбати перші квитки на Республіку-2015!

 

У Кам’янці-Подільському митці знову візьмуться за свою зброю. 4, 5, 6 вересня у місті Кам’янець-Подільський на Хмельниччині відбудеться п’ятий міжнародний фестиваль Республіка-2015.

 

Фестиваль Республіка-2015 обіцяє бути ще насиченішим. Декілька динамічних сцен, різноманітні акції, цікаві майстер-класи, захоплюючі учасники та очікувані хедлайнери, казкові малюнки на стінах міста. Так-так! Республіка-2015 обіцяє бути ще крутішою.


Уже чотири роки фестиваль об’єднує тисячі людей, які з’їжджаються до Кам’янця не лише з України, але й з-за кордону.

У нелегкі для нашої країни часи саме мистецтво  підтримує моральний дух людей, надихає їх та підтримує віру в перемогу. Так було завжди: один береться за зброю, а інший – за перо.

Фестиваль Республіка об’єднує українців, які приїжджають з найрізноманітніших куточків нашої країни та закордонних гостей. Протягом трьох днів гості фестивалю спілкуються, діляться думками, знайомляться, слухають музику, милуються містом та стріт-артом, яким митці прикрашають стіни будинків міста.

Фестиваль єднає людей та допомагає їм відчути,  що українці – єдиний та сильний народ.

Як відомо, кошти, які організатори збирають під час фестивалю, витрачають на створення малюнків на будинках міста, а минулого року за кошти з фестивалю організатори придбали для бійців в АТО необхідні речі.

Організатори Республіки  мають на меті виховувати патріотичну, креативну та суспільно - активну молодь, яка, приїжджаючи на фестиваль, не лише споглядає за ним зі сторони, але й може долучитися до процесу. Щороку відвідувачі мають можливість взяти участь у різноманітних майстер класах та гуртках,відкрити для себе багато нового та навчитись новому ремеслу.

 «Мистецтво – наша зброя», і прийшов час за неї братись.

 

Встигніть придбати перші квитки на Республіку-2015! У Камянці-Подільському митці знову візьмуться за свою зброю. 4, 5, 6 вересня у місті Камянець-Подільський на Хмельниччині відбудеться пятий міжнародний фестиваль Республіка-2015. Фестиваль Республіка-2015 обіцяє бути ще насиченішим. Декілька динамічних сцен, різноманітні акції, цікаві майстер-класи, захоплюючі учасники та очікувані хедлайнери, казкові малюнки на стінах міста. Так-так! Республіка-2015 обіцяє бути ще крутішою. Уже чотири роки фестиваль обєднує тисячі людей, які зїжджаються до Камянця не лише з України, але й з-за кордону. У нелегкі для нашої країни часи саме мистецтво підтримує моральний дух людей, надихає їх та підтримує віру в перемогу. Так було завжди: один береться за зброю, а інший за перо. Фестиваль Республіка обєднує українців, які приїжджають з найрізноманітніших куточків нашої країни та закордонних гостей. Протягом трьох днів гості фестивалю спілкуються, діляться думками, знайомляться, слухають музику, милуються містом та стріт-артом, яким митці прикрашають стіни будинків міста. Фестиваль єднає людей та допомагає їм відчути, що українці єдиний та сильний народ. Як відомо, кошти, які організатори збирають під час фестивалю, витрачають на створення малюнків на будинках міста, а минулого року за кошти з фестивалю організатори придбали для бійців в АТО необхідні речі.Організатори Республіки мають на меті виховувати патріотичну, креативну та суспільно - активну молодь, яка, приїжджаючи на фестиваль, не лише споглядає за ним зі сторони, але й може долучитися до процесу. Щороку відвідувачі мають можливість взяти участь у різноманітних майстер класах та гуртках,відкрити для себе багато нового та навчитись новому ремеслу. Мистецтво наша зброя, і прийшов час за неї братись.
You need Flash player 8+ and JavaScript enabled to view this video.

Республіка 2015 в Каменец-Подольском состоится 04 Сентября 2015 в 13:00. Вы можете легко заказать и купить билеты , оплатив их любым удобным для вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными - через платежные терминалы или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Присоединяйтесь к нашим крутым сообществам