Наши контакты

С радостью ответим и поможем с 09:00 до 20:00 (Пн - Пт) / с 10:00 до 19:00 (Сб - Вс)

  • +38 (044) 222 00 22
  • +38 (063) 655 99 33
  • +38 (095) 655 99 33
  • +38 (096) 655 99 33
  • Написать email

ВХОД

Если Вы ранее оформляли заказ на Concert.ua
или V-Ticket.com.ua, войдите в кабинет. В нем хранятся все оплаченные билеты.

Забыли пароль?

* Логин - это Email, который Вы использовали при оформлении заказа.
Пароль мы высылали Вам письмом.

ВОССТАНОВЛЕНИЕ ПАРОЛЯ

Введите Email, указанный Вами при оформлении заказа
на Concert.ua или V-Ticket.com.ua.

* Логин - это Email, который Вы использовали при оформлении заказа.
Пароль мы высылали Вам письмом.

События Концерт в
Концерт в из 10
Концерт Графиня Марица
08
Июня
Четверг
19:00
120 мин.
Графиня Марица
Театры
  • ДОСТУПНА БРОНЬБилеты можно забронировать и в течение суток выкупить за наличные в одной из касс Concert.ua

На всіх шанувальників класичної оперети у 82-му театральному сезоні чекає прем’єра одного з найбільш популярних творів І.Кальмана – «Графиня Маріца».

 

Прем’єра оперети відбулась 28 лютого 1924 року у віденському театрі Ан дер Він та одразу полонила серця глядачів. І це природньо, адже це твір талановитого, зрілого, впевненого в собі майстра, успіх якого перевищів навіть популярність «Сільви». Знавці жанру називали «Маріцу» — черговим тріумфом Кальмана. Вона стала своєрідним еталоном нововіденської оперети.

 

І досьогодні «Маріца» користується незмінною любов’ю публіки, адже розкриті в ній одвічні теми, завжди будуть знаходити відгук у людських серцях – кохання, зрада та вірність, соціальна нерівність тощо. Ці питання актуальні у будь-який час і втілені талановитою рукою майстра оперети І.Кальмана набувать нових нюансів та виграють іншими гранями.

 

Лібретисти Браммер і Грюнвальд в своїй п’єсі відтворили реальну історію збіднілого молодого аристократа, який, для того, щоб забезпечити свою сестру, змушений був найнятися керуючим маєтку до багатої угорської графині.

 

Маріца та Тасілло — головні герої оперети. А поруч з ними чимало колоритних персонажів, смішних і ліричних! Зупан — вигаданий наречений Маріци, який виявився реальним. Наївна і чарівна Ліза — сестра Тасілло, до якої Маріца так необґрунтовано приревнувала його; князь Популеску — відставний кавалерист, любить похизуватися, але вміє веселитися так, що «до біса летять підметки»; дивакувата тітонька Тасілло зі своїм камердинером — простір для жартів, запальних мелодій, неймовірних танців!

 

 

 

«Графиню Маріцу» вважають «найбільш угорською» оперетою І.Кальмана, адже багато номерів забарвлені яскравим національним колоритом. Її ставили на багатьох сценах світу. Окрім, Австрії, вона з незмінним успіхом шла в Лондоні та Нью-Йорку, ну і, звичайно, в Угорщині, де ця оперета користується особливою любов’ю.

 

 

 

Прем’єра «Графині Маріци» в Національній опереті порадує столичного глядача не тільки прекрасною музикою І.Кальмана, майстерним виконанням, а й цікавими, несподіваними режисерськими рішеннями.

 

На всіх шанувальників класичної оперети у 82-му театральному сезоні чекає премєра одного з найбільш популярних творів І.Кальмана Графиня Маріца. Премєра оперети відбулась 28 лютого 1924 року у віденському театрі Ан дер Він та одразу полонила серця глядачів. І це природньо, адже це твір талановитого, зрілого, впевненого в собі майстра, успіх якого перевищів навіть популярність Сільви. Знавці жанру називали Маріцу черговим тріумфом Кальмана. Вона стала своєрідним еталоном нововіденської оперети. І досьогодні Маріца користується незмінною любовю публіки, адже розкриті в ній одвічні теми, завжди будуть знаходити відгук у людських серцях кохання, зрада та вірність, соціальна нерівність тощо. Ці питання актуальні у будь-який час і втілені талановитою рукою майстра оперети І.Кальмана набувать нових нюансів та виграють іншими гранями. Лібретисти Браммер і Грюнвальд в своїй пєсі відтворили реальну історію збіднілого молодого аристократа, який, для того, щоб забезпечити свою сестру, змушений був найнятися керуючим маєтку до багатої угорської графині. Маріца та Тасілло головні герої оперети. А поруч з ними чимало колоритних персонажів, смішних і ліричних! Зупан вигаданий наречений Маріци, який виявився реальним. Наївна і чарівна Ліза сестра Тасілло, до якої Маріца так необґрунтовано приревнувала його; князь Популеску відставний кавалерист, любить похизуватися, але вміє веселитися так, що до біса летять підметки; дивакувата тітонька Тасілло зі своїм камердинером простір для жартів, запальних мелодій, неймовірних танців! Графиню Маріцу вважають найбільш угорською оперетою І.Кальмана, адже багато номерів забарвлені яскравим національним колоритом. Її ставили на багатьох сценах світу. Окрім, Австрії, вона з незмінним успіхом шла в Лондоні та Нью-Йорку, ну і, звичайно, в Угорщині, де ця оперета користується особливою любовю. Премєра Графині Маріци в Національній опереті порадує столичного глядача не тільки прекрасною музикою І.Кальмана, майстерним виконанням, а й цікавими, несподіваними режисерськими рішеннями.

Другие даты:
Графиня Марица

26
Февраля
Воскресенье | 19:00
60-200 грн. | осталось: меньше 50
10
Марта
Пятница | 19:00
40-300 грн. | осталось: меньше 300
26
Марта
Воскресенье | 19:00
40-300 грн. | больше 300
21
Апреля
Пятница | 19:00
40-300 грн. | больше 300
20
Мая
Суббота | 19:00
40-300 грн. | больше 300

Спектакль Графиня Марица в Киеве состоится 08 Июня 2017 в 19:00. Вы можете легко заказать и купить билеты в театр, оплатив их любым удобным для вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными - через платежные терминалы или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Присоединяйтесь к нашим крутым сообществам