Наши контакты

С радостью ответим и поможем с 09:00 до 20:00 (Пн - Пт) / с 10:00 до 19:00 (Сб - Вс)

  • 044 222 00 22
  • 063 655 99 33
  • 095 655 99 33
  • 096 655 99 33
  • Написать email

ВХОД

Если Вы ранее оформляли заказ на Concert.ua
или V-Ticket.com.ua, войдите в кабинет. В нем хранятся все оплаченные билеты.

Забыли пароль?

* Логин - это Email, который Вы использовали при оформлении заказа.
Пароль мы высылали Вам письмом.

ВОССТАНОВЛЕНИЕ ПАРОЛЯ

Введите Email, указанный Вами при оформлении заказа
на Concert.ua или V-Ticket.com.ua.

* Логин - это Email, который Вы использовали при оформлении заказа.
Пароль мы высылали Вам письмом.

События Концерт в
Концерт в из 10
Концерт Файне Місто
Начало:
20
Июля
Четверг
11:00
Окончание:
23
Июля
Воскресенье
23:59
Файне Місто
Тернополь, Тернопольская область
Фестивали
  • ДОСТУПНА БРОНЬБилеты можно забронировать и в течение суток выкупить за наличные в одной из касс Concert.ua

 Фестиваль "Файне Місто" – це міжнародний музичний фестиваль, який в 2017-му році гучно відсвяткує своє пятиріччя на території тернопільського іподрому 20-23 липня. 


 
"Файне Місто" є одним з небагатьох українських фестивалів в якому пересікаються практично всі сучасні напрямки музики. Рок, альтернатива, інді, фолк, поп музику виконують тільки кращі музичні виконавці та запрошені іноземні артисти, які складають музичну частину фестивальної програми. 

 Фестиваль "Файне Місто" традиційно пройде під лозунгом
 "Файне Місто – територія вільних людей", адже головна мета організаторів – побудувати місто, в якому кожен з відвідувачів хоч і на кілька днів, але зможе, залишивши щоденні проблеми, відчути енергію свободи, шалений драйв життя, та зробити свій відпочинок незабутнім. 

 

 


Поруч з неповторною фестивальною атмосферою все масштабніше розвивається налогоджена власна фестивальна інфраструктура – наметове містечко, фудкорти, душові кабіни, пункти підзарядки телефонів, біотуалети, камери зберігання, - тут можна знайти все для комофртного та якісного відпочинку, що робить фестиваль самобутньою і самодостатньою подією, яку відвідувачі з нетерпінням чекають цілий рік.

Детальна інформація на офіційних сторінках фестивалю в соц. мережах: 

vk.com/fainemisto 
facebook.com/fainemisto
instagram.com/fainemistofest

 

 

Фестиваль Файне Місто це міжнародний музичний фестиваль, який в 2017-му році гучно відсвяткує своє пятиріччя на території тернопільського іподрому 20-23 липня. Файне Місто є одним з небагатьох українських фестивалів в якому пересікаються практично всі сучасні напрямки музики. Рок, альтернатива, інді, фолк, поп музику виконують тільки кращі музичні виконавці та запрошені іноземні артисти, які складають музичну частину фестивальної програми. Фестиваль Файне Місто традиційно пройде під лозунгомФайне Місто територія вільних людей, адже головна мета організаторів побудувати місто, в якому кожен з відвідувачів хоч і на кілька днів, але зможе, залишивши щоденні проблеми, відчути енергію свободи, шалений драйв життя, та зробити свій відпочинок незабутнім. Поруч з неповторною фестивальною атмосферою все масштабніше розвивається налогоджена власна фестивальна інфраструктура наметове містечко, фудкорти, душові кабіни, пункти підзарядки телефонів, біотуалети, камери зберігання, - тут можна знайти все для комофртного та якісного відпочинку, що робить фестиваль самобутньою і самодостатньою подією, яку відвідувачі з нетерпінням чекають цілий рік.Детальна інформація на офіційних сторінках фестивалю всоц. мережах: vk.com/fainemisto facebook.com/fainemisto instagram.com/fainemistofest

Фестиваль Файне Місто в Тернополе состоится с 20 Июля 2017 11:00 по 23 Июля 2017 23:59. Вы можете легко заказать и купить билеты на фестиваль, оплатив их любым удобным для вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными - через платежные терминалы или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Присоединяйтесь к нашим крутым сообществам