Наши контакты

С радостью ответим и поможем с 09:00 до 20:00 (Пн - Пт) / с 10:00 до 19:00 (Сб - Вс)

  • +38 (044) 222 00 22
  • +38 (063) 655 99 33
  • +38 (095) 655 99 33
  • +38 (096) 655 99 33
  • Написать email

ВХОД

Если Вы ранее оформляли заказ на Concert.ua
или V-Ticket.com.ua, войдите в кабинет. В нем хранятся все оплаченные билеты.

Забыли пароль?

* Логин - это Email, который Вы использовали при оформлении заказа.
Пароль мы высылали Вам письмом.

ВОССТАНОВЛЕНИЕ ПАРОЛЯ

Введите Email, указанный Вами при оформлении заказа
на Concert.ua или V-Ticket.com.ua.

* Логин - это Email, который Вы использовали при оформлении заказа.
Пароль мы высылали Вам письмом.

События Концерт в
Концерт в из 10
Концерт Бандерштат
Начало:
04
Августа
Пятница
16:00
Окончание:
06
Августа
Воскресенье
23:00
Бандерштат
Луцк, с.Рованці
Фестивали

Фестиваль «Бандерштат» -

одна із найдавніших фестивальних традицій України 2000-их

 

Наймасштабніша музична візитівка Волині, що протягом десяти років збирає навколо себе молодь з усієї України. Одинадцятий фестиваль пройде в Луцьку, але продемонструє своїм відвідувачам разом з новим місцем і значно масштабніший «Бандерштат».

 

Кращі гурти України та гості з-за кордону на п’яти музичних локаціях, найактуальніші лектори, традиційний безалкогольний формат, передові літератори країни, спорт, смачна їжа, презентації молодіжних та громадських ініціатив, дискусії та відпочинок.

 

 

 

Все це та багато чого іншого зустрічайте на «Бандерштаті-2017»!

 

Вже невдовзі ми розпочинаємо оголошення перших учасників фестивалю, відтак – поспішіть придбати стартову партію квитків на найнижчими цінами. Все буде Бандерштат!

 

Придбати квитки на фестиваль «Бандерштат» онлайн або з доставкою можна тут>>


Concert.ua – це електронні квитки та квитки з доставкою: на концерти, фестивалі, у цирк, театр і на інші події.

Фестиваль Бандерштат - одна із найдавніших фестивальних традицій України 2000-их Наймасштабніша музична візитівка Волині, що протягом десяти років збирає навколо себе молодь з усієї України. Одинадцятий фестиваль пройде в Луцьку, але продемонструє своїм відвідувачам разом з новим місцем і значно масштабніший Бандерштат. Кращі гурти України та гості з-за кордону на пяти музичних локаціях, найактуальніші лектори, традиційний безалкогольний формат, передові літератори країни, спорт, смачна їжа, презентації молодіжних та громадських ініціатив, дискусії та відпочинок. Все це та багато чого іншого зустрічайте на Бандерштаті-2017! Вже невдовзі ми розпочинаємо оголошення перших учасників фестивалю, відтак поспішіть придбати стартову партію квитків на найнижчими цінами. Все буде Бандерштат! Придбати квитки на фестиваль Бандерштат онлайн або з доставкою можна тут Concert.ua це електронні квитки та квитки з доставкою: на концерти, фестивалі, у цирк, театр і на інші події.

Фестиваль Бандерштат в Луцке состоится с 04 Августа 2017 16:00 по 06 Августа 2017 23:00. Вы можете легко заказать и купить билеты на фестиваль, оплатив их любым удобным для вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными - через платежные терминалы или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Присоединяйтесь к нашим крутым сообществам