Наши контакты

С радостью ответим и поможем с 09:00 до 20:00 (Пн - Пт) / с 10:00 до 19:00 (Сб - Вс)

  • 044 222 00 22
  • 063 655 99 33
  • 095 655 99 33
  • 096 655 99 33
  • Написать email

ВХОД

Если Вы ранее оформляли заказ на Concert.ua
или V-Ticket.com.ua, войдите в кабинет. В нем хранятся все оплаченные билеты.

Забыли пароль?

* Логин - это Email, который Вы использовали при оформлении заказа.
Пароль мы высылали Вам письмом.

ВОССТАНОВЛЕНИЕ ПАРОЛЯ

Введите Email, указанный Вами при оформлении заказа
на Concert.ua или V-Ticket.com.ua.

* Логин - это Email, который Вы использовали при оформлении заказа.
Пароль мы высылали Вам письмом.

События Концерт в
Концерт в из 10
Концерт 5 VYMIR
15
Апреля
Пятница
20:00
120 мин.
5 VYMIR
Киев, ул. Шота Руставели, 11
Концерты

Трохи потужного Indie-rock, psychedelic та brit-pop, добряча порція експериментів та якісного звучання – таким перед тобою постане 5 Vymir 15 квітня у київському концерт-холі Sentrum. Саме тут гурт презентуватиме хіти Вічність та Холод у Волоссі.


Замовлення квитків онлайн: https://www.concert.ua/booking/5-vymir


На радіо ротації нещодавно потрапило дві чудові композиції: «Холод у Волоссі» та «Вічність», і саме ці максі-сингли представлятиме перед столичною публікою гурт «П’ятий вимір». Концерт обіцяє бути цікавим та яскравим, тож приготуйся до максимум вражень!


До речі, це вже вчетверте 5 Vymir гратиме свій інді-рок перед киянами. Практика показує, що хлопці ніколи не повторюються у виборі образів та сюжетів для виходу на сцену. Їм до вподоби бути різними, магнетичними, загадковими та трішки меланхолійними. Таку музику завжди хочеться слухати ще і ще, вбирати в себе мелодії, робити із ніжних нот намисто для своєї душі…

 

Ти вже чув їх першу платівку «Містолінія»? Прийди на концерт «5 Vymir» у Києві, - і у тебе буде нагода восени насолодитись уже другим студійним альбомом гурту! Все тому, що музиканти вирішили питання збору коштів по-чоловічому: вони спочатку організують бюджет із доходів концерту, а тоді презентують фанатам свіжий диск. Сміливе і оригінальне рішення! Залишається лише придбати квитки і підтримати творчість молодого колективу.


П’ятий вимір з нетерпінням чекатиме на тебе!


Купити квитки на концерт 5 Vymir у Києві 15 квітня 2016 онлайн або з доставкою: https://www.concert.ua/booking/5-vymir

 

 


Concert.ua – твій надійний ресурс для замовлення квитків на концерти, вистави та фестивалі в Україні!

 

 

Трохи потужного Indie-rock, psychedelic та brit-pop, добряча порція експериментів та якісного звучання таким перед тобою постане 5 Vymir 15 квітня у київському концерт-холі Sentrum. Саме тут гурт презентуватиме хіти Вічність та Холод у Волоссі. Замовлення квитків онлайн: https://www.concert.ua/booking/5-vymir На радіо ротації нещодавно потрапило дві чудові композиції: Холод у Волоссі та Вічність, і саме ці максі-сингли представлятиме перед столичною публікою гурт Пятий вимір. Концерт обіцяє бути цікавим та яскравим, тож приготуйся до максимум вражень! До речі, це вже вчетверте 5 Vymir гратиме свій інді-рок перед киянами. Практика показує, що хлопці ніколи не повторюються у виборі образів та сюжетів для виходу на сцену. Їм до вподоби бути різними, магнетичними, загадковими та трішки меланхолійними. Таку музику завжди хочеться слухати ще і ще, вбирати в себе мелодії, робити із ніжних нот намисто для своєї душі Ти вже чув їх першу платівку Містолінія? Прийди на концерт 5 Vymir у Києві, - і у тебе буде нагода восени насолодитись уже другим студійним альбомом гурту! Все тому, що музиканти вирішили питання збору коштів по-чоловічому: вони спочатку організують бюджет із доходів концерту, а тоді презентують фанатам свіжий диск. Сміливе і оригінальне рішення! Залишається лише придбати квитки і підтримати творчість молодого колективу. Пятий вимір з нетерпінням чекатиме на тебе! Купити квитки на концерт 5 Vymir у Києві 15 квітня 2016 онлайн або з доставкою: https://www.concert.ua/booking/5-vymir Concert.ua твій надійний ресурс для замовлення квитків на концерти, вистави та фестивалі в Україні!

5 VYMIR в Киеве состоится 15 Апреля 2016 в 20:00. Вы можете легко заказать и купить билеты , оплатив их любым удобным для вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными - через платежные терминалы или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Присоединяйтесь к нашим крутым сообществам