044 2220022
 
 
 
 
 
События Концерт Друга Ріка в Києві
Концерт Друга Ріка в Києві 9 из 10
Концерт Друга Ріка
20
Вересня П’ятниця

23:59

Forsage Dance Club

Київ, м. Київ, вул. Гарматна 51А

Друга Ріка

Концерти

Друга Ріка в Києві відбудеться 20 Вересня 2013 в 23:59. Ви можете легко замовити і придбати квитки на концерт оплативши їх будь-яким зручним для вас способом: через Інтернет - банківською картою VISA / MasterCard або WebMoney, готівкою - через платіжні термінали або кур'єру, якщо замовите квиток з доставкою.

Друзья, звезды становятся ближе! С целью презентовать публике ультрасовременную звуковую систему FUNKTION ONE, dance club FORSAGE открывает новый клубный сезон серией ярких молодежных вечеринок при участии модных исполнителей украинской рок-сцены.

 


В пятницу, 20-го сентября, приглашаем на грандиозный клубный концерт группы «Друга Ріка»!

 


Валерия Харчишина и его команду можно по праву считать одними из лидеров украинской рок-сцены. На протяжении 17-ти лет группа «Друга Ріка» покоряет сердца слушателей всех возрастов и социальных категорий.


 

«Вже не сам», «Так мало тут тебе», «П’ю з твоїх долонь», «Три хвилини», «Відчиняй», «День і ніч», «Дотик», «Фурія», «Незнайомка» - это далеко не полный список хитов, которыми группа порадует своих слушателей на живом выступлении клубе FORSAGE.

 

Такого вы еще не слышали! Окунитесь в море драйва, лирики и качественного украинского поп-рока на концерте группы «Друга ріка» в клубе FORSAGE!

 


Пятница, 20 сентября


Начало работы клуба: 22:00

 


Начало программы: 00:00

 

 

Друзья, звезды становятся ближе! С целью презентовать публике ультрасовременную звуковую систему FUNKTION ONE, dance club FORSAGE открывает новый клубный сезон серией ярких молодежных вечеринок при участии модных исполнителей украинской рок-сцены. В пятницу, 20-го сентября, приглашаем на грандиозный клубный концерт группы Друга Ріка! Валерия Харчишина и его команду можно по праву считать одними из лидеров украинской рок-сцены. На протяжении 17-ти лет группа Друга Ріка покоряет сердца слушателей всех возрастов и социальных категорий. Вже не сам, Так мало тут тебе, Пю з твоїх долонь, Три хвилини, Відчиняй, День і ніч, Дотик, Фурія, Незнайомка - это далеко не полный список хитов, которыми группа порадует своих слушателей на живом выступлении клубе FORSAGE. Такого вы еще не слышали! Окунитесь в море драйва, лирики и качественного украинского поп-рока на концерте группы Друга ріка в клубе FORSAGE! Пятница, 20 сентября Начало работы клуба: 22:00 Начало программы: 00:00
Безпека транзакцій
Купівля квитків абсолютно безпечна. Будь-яка угода конфіденційна і надійно захищена. Вся особиста інформація обробляється з використанням 128 бітного SSL кодування (Secure Socket Layer). Наш сайт кодує всю особисту інформацію, в тому числі дані кредитних і дебетових пластикових карт, ім'я та адреси.
ГАРАНТІЯ КВИТКІВ
Всі квитки, куплені на сайті concert.ua, - справжні. Ми гарантуємо, що квитки будуть доставлені вчасно, і вся процедура буде проходити під контролем нашої Служби підтримки клієнтів.
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПІДБОРУ КРАЩИХ КВИТКІВ
Для деяких подій і майданчиків діє автоматична система підбору місць в залі. Все, що вам потрібно, це вибрати сектор, ціну та кількість квитків. Далі система сама підбере для Вас кращі з доступних місць.